Povedali o nás

Radana Tomková

review-radanaSom veľký fanúšik tejto skvelej stránky, ktorá mi vždy vie vyčariť úsmev na tvári…v každom čase, či už je človeku veselo,či smutne….povzbudivá motivácia vždy padne vhod, k tomu ešte nejaký ten odborný článok…a človek sa hneď cíti motivovaný a poučený!!! Vrelo odporúčam a držím palce v ďalšej motivácii,inšpirácii a šíreniu skvelých informácii!!!


Marianka Kolejáková

review-maronVýborná stránka plná motivačných citátov, ktoré ma vždy “nakopnú” vpred. Skvelé príručky a množstvo inšpirácií na šťastný a najmä zdravý život. Len tak ďalej.


Veronika Gandi

review-veronikaChcela by som vyzdvihnúť kvalitu obsahu tejto stránky ako aj obrovské osobnostné a vzdelanostné prednosti dvoch mladých ambicióznych ľudí, ktorí nám sprostredkúvajú informácie z daných oblastí. Vždy oceňujem veci, ktoré človeku prinášajú nielen nejakú informáciu, to čo sa od toho očakáva, ale aj niečo navyše – určitú „hodnotu“ a môžem povedať, že stránka vzdelávač.sk si zaslúži našu pozornosť.

Už dlhší čas sa zaujímam o zdravý životný štýl, osobnostný rozvoj a sebamotiváciu. Tu nájdem vždy niečo, čo rozšíri moje vedomosti, čo ma „nakopne“ ak som zrovna nemala dobrý deň, motivuje ma do ďalších činností, dní a inšpiruje ma napríklad aj pri zostavovaní jedálnička na nasledujúce obdobie.

Som Vašim veľkým priaznivcom a teším sa na ďalšie články, užitočné rady a inšpiráciu


Žaneta Fuceková

review-zanetaKeď som si prvýkrát zapla vašu stránku, nevedela som, čo všetko tam môžem nájsť. Ako som si tak prezerala jednotlivé články, rady, nápady, získala som veľkú motiváciu, hlavne čo sa týka fitness a chudnutia. Všetko je výborne spracované, ľahko pochopiteľné a hlavne užitočné pre životný štýl. Vrelo odporúčam všetkým, ktorým aspoň trochu záleží na životnom štýle a postave, pretože sa tu nájde fakt každý.


Stanka Maťugová

review-stankaVeľmi sa mi páči  vaša stránka vzdelávač.sk. Skvelé články, ktoré mnohokrát vystihujú podstatu veci a života. Veľmi ma motivujú v seba zdokonaľovaní.


Peter Franko

review-petoVaša stránku sledujem už dlhšie. Mali by jej venovať pozornosť hlavne mladí ľudia, ktorí nejdú len tak s davom „čo dnešný svet ponúka“, ale chcú a robia pre seba niečo. Tiež patrím medzi ľudí, ktorí chcú žiť šťastný, zdravý život v pokoji a láske. Chcem mať každý deň úsmev na tvári. Súvisí to tiež so sebazaprením a odpustením si nejakých vecí (vecí, ktoré nepotrebujeme skutočne len ich chceme mať aby sme mali to čo iní). Ako hovorí článok, ktorí ste publikovali nedávno, ľudia vedia byť šťastní aj s málom. Je to o tom ako sa na život pozerajú. Každodenne sa snažím si dávať nové predsavzatia, ciele a vaša stránka mi veľmi pomáha. Vždy u vás nájdem to čo potrebujem respektíve to čo ma nakopne. Každý jeden váš článok má niečo do seba. Píšete srdcom. Je to cítiť. Držím vám palce a pokračujte v skvelej práci.