bubo.sk

Partner CK BUBO

BUBO.sk je najväčšia cestovná kancelária na Slovensku s 24 ročnou históriou a nadštandardnými službami. Venovala skvelý zájazd do našej súťaže, do ktorej budete zaradený po kúpe našej novej e-knihy “107 neodolateľných smoothie receptov”, na ktorej pracovalo 16 popredných, českých, slovenských lekárov a výživových poradcov. Všetky potrebné informácie sa dozviete na našej stránke smoothiekniha.sk

Chceme vám viac priblížiť, kto je náš partner, takže pokiaľ sa zaujímate o cestovanie a hľadáte dovolenku v akomkoľvek ročnom období, neprestávajte čítať!

BUBO Family – dovolenka pre aktívne rodiny

 Zážitky sú na celý život. Poznávacie zájazdy BUBO Travel Agency sú nabité informáciami, pestrými aktivitami a nie je čas na nudu. Vďaka ponuke BUBO Family – dovolenka pre aktívne rodiny, poznávací zájazd obohatí rodičov aj deti.

Cestovná kancelária BUBO Travel Agency pôsobí na slovenskom trhu už 24 rokov a organizuje poznávacie cesty do 217 krajín a regiónov našej planéty. V roku 2015 prinieslo slovenským rodinám novinku s názvom BUBO Family. Ide o poznávacie zájazdy pre rodiny, pre ktoré je čas vzácny a chcú ho využiť čo najlepšie. Kombinácia spoločne strávených chvíľ a postupného poznávania sveta je pre deti vzdelávacia a pre rodičov predstavuje obohatenie ich vlastných zážitkov z cestovania. „Je úžasné sledovať, čo všetko deti vnímajú a ako sa im nové veci a informácie vrývajú do pamäte. Dvojtýždňový all inclusive pobyt pri mori už modernej rodine nestačí. Mať deti v dnešnej dobe už neznamená, že sa rodič musí vzdať poznávania sveta a uspokojiť sa s pobytovými dovolenkami. Cestovať sa dá aj s deťmi a je to väčšia zábava,“ hovorí obchodný riaditeľ a sprievodca cestovnej kancelárie BUBO Pavel Fellner.

Orlando, Dánsko, Thajsko či Kuba – každý si príde na svoje

 Poznávacie zájazdy BUBO Family sú volené starostlivo na základe dlhoročných skúseností cestovnej kancelárie. „Mnohé destinácie sme vyberali na základe našich vlastných skúseností z ciest s deťmi. Vybrali sme zájazdy, ktoré sa ako rodinná dovolenka osvedčili a odporúčaný vek detí volíme tak, aby to nielen zvládli, ale aby si to aj so záujmom užili,“ vysvetľuje Pavel Fellner.

Cestovateľské sny rodičov už nemusia ísť do úzadia. Svet sa dá spoznávať aj s deťmi. Destinácie, ktoré sú klientmi obľúbené už roky, si veľmi rýchlo našli svoje miesto aj v rodinnom cestovaní. Thajsko, Kuba, Srí Lanka, USA, Škandinávia alebo Keňa patria k najvyhľadávanejším. BUBO však ponúka aj programy šité na mieru deťom. Rodinným rajom so zábavnými parkami od výmyslu sveta je Orlando a dokonalú kombináciu tvorí s all inclusive pobytom na Jamajke. Nekonečné možnosti Dubaja – od lyžovačky v nákupnom centre, cez bláznivú jazdu po púšti, až po šmykľavky vo vodnom parku – si užije každý člen rodiny. Komu sa nechce chodiť ďaleko, môže si do sýtosti užiť zábavné atrakcie v sympatickom Dánsku – Legoland, potápanie so žralokmi, najdlhšia šmykľavka Dánska alebo safari. A tí, ktorí hľadajú skutočné obohatenie, môžu dovolenku v Thajsku spojiť s výučbou angličtiny so súkromným učiteľom len pre vašu rodinu. Každý si príde na svoje. Je totiž veľký rozdiel, či zoberiete dieťa do ZOO alebo priamo na safari do Afriky, či s ním pôjdete na výstavu egyptských múmií alebo do Luxoru a na pyramídy v Gize, či si pozrie v televízii dokument o Indii alebo navštívi Taj Mahal s rodičmi.

Poznanie, aktívny oddych a dobrodružstvo

Každý zo zájazdov je vystavaný tak, aby sa deti nenudili a odniesli si zážitky. V katalógu sú zájazdy rozdelené pre rôzne vekové skupiny detí, od najmenších až po tínedžerov. Väčšina rodín, ktorá už prejavila záujem o produkt BUBO Family má deti vo veku od 8 do 18 rokov.

„Naše doterajšie skúsenosti hovoria, že deti sú našimi najlepšími klientmi a keď sú oni šťastné, je spokojný aj rodič. Svojich synov, Jakuba a Dávida, som začal brávať do exotiky od deviatich rokov. Najprv do Kene na safari, videli sme veľkú päťku a obrovské korytnačky na Zanzibare, potom do Thajska a Barmy, aby spoznali iné kultúry a pamiatky juhovýchodnej Ázie a samozrejme aj nádherné more. Nasledoval drsný prechod Islandom, výstupy na sopky a kúpanie sa v divočine v prírodných termálnych kúpeľoch. Indonézia bola pre nich maximálne dobrodružstvo,“ dodáva Pavel Fellner. Preto cestovná kancelária BUBO vydala špeciálny katalóg Family venovaný práve aktívnym rodinám. Ide o exkluzívny produkt, ktorý je na 100 percent originálny a vytvorený pre rodiny, ktoré vsádzajú na vzdelanie svojich detí.

O cestovnej kancelárii BUBO

 BUBO organizuje poznávacie zájazdy do celého sveta už 24 rokov – 217 krajín a regiónov na všetkých 6 kontinentoch. V ponuke zájazdov nájdete extrémne expedície do nedotknutých častí sveta aj luxusné služby pre tých najnáročnejších klientov. Vybudovali ju bratia Fellnerovci z ničoho a firma rastie s nimi. Od nadšeného objavovania neznámeho tesne po revolúcii v jednoduchých podmienkach sa posunuli na profesionálov s víziou pozdvihnúť slovenské cestovateľstvo o úroveň vyššie.  Dnes sú BUBO sprievodcovia špička vo svojom obore a dôraz sa kladie na kvalitu poskytovaných služieb. S cestovateľskými skúsenosťami detí majiteľov prišiel na svet aj produkt BUBO Family pre rodiny, ktoré hľadajú zmysluplnú dovolenku plnú zážitkov.

www.bubo.sk/family